Jest firmą zduńsko-kominkarską specjalizującą się w produkcji oraz budowie kominków, pieców kaflowych i pieco-kominków.

Trzymaj się ciepło!

Z kominkami i piecami od firmy Agathos

Kominek to serce każdego domu, dzięki naszym produktom zyskasz komfort i styl przez cały rok, a Twój dom jeszcze mocniej wypełni się rodzinnym ciepłem.

Chrome
Najlepsze materiały.

Jakość

Projekty firmy Agathos wykonywane są z pasją i największą starannością przy użyciu sprawdzonych materiałów. Poprzez nieustanny rozwój i doskonalenie swoich działań zapewniamy naszym klientom rzetelność, profesjonalizm oraz najwyższą jakość.

Indywidualne rozwiązania.

Funkcjonalność

Firma Agathos dokłada wszelkich starań aby każdy projekt spełniał oczekiwania klientów. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb użykówników tak, aby przez lata cieszyli się funkcjonalnym urządzeniem w swoim domu.

Unikalny design.

Styl

Wyjątkowy charakter kominka sprawia, że dom nabiera niepotarzalnego klimatu. Chętnie pomożemy zaprojektować miejsce "domowego ogniska" tak by swoim ciepłem nieustannie cieszyło domowników.

PK

Nowa generacja

Materiałów akumulacyjnych.

Firma Agathos zajmuje się również budową nowoczesnych pieco-komików z wykorzystaniem materiałów akumulacyjnych nowej generacji. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

Kontakt

Nasi partnerzy